Miley Cyrus-Hannah Montana

"Miley Cyrus deprawuje nastolatki!"

Kolejny sukces Miley Cyrus! Już drugi rok z rzędu młoda gwiazdka została uhonorowana wyjątkowym tytułem. Według amerykańskiej strony zajmującej się badaniem zachowań nastolatków i prowadzącej statystki pokazujące, w jakim wieku dochodzi do inicjacji seksualnej, aktorka i piosenkarka znana z serialu Hannah Montana ma wyjątkowo zły wpływ na fanów. Dlatego Cyrus otrzymała tytuł Gwiazdy o Najgorszym Wpływie na młodych ludzi.

 W tym roku Miley pokonała nawet Lindsey Lohan i Demi Lavato, które trafiły na odwyk. Cyrus zdobyła ponad 58 % głosów, a prowadzone statystki wykazały także, że to jej fani należą do grupy największych rozrabiaków.

 Miley Cyrus deprawuje nastolatki! Nieustannie udaje i promuje puste wartości – skomentował wybór jeden ze specjalistów. Jest bardziej szkodliwa niż gwiazdy, które otwarcie są kontrowersyjne i niepoprawne.

Można uznać, że Miley odniosła sukces. Chciała w końcu za wszelką cenę zerwać z grzecznym wizerunkiem gwiazdki Disneya.

 

HTML,BODY{cursor: url("http://downloads.totallyfreecursors.com/cursor_files/guitarmulti.ani"), url("http://downloads.totallyfreecursors.com/thumbnails/guitarmulti.gif"), auto;}